
De Cutie Preemie Kit

De Cutie Preemie Kit bevat:
- Cutie Preemie Tiny: voor baby's tot 35 weken
- Cutie Preemie fase 1: voor baby's ouder dan 35 weken.
De beide fopspenen hebben een ingekeept schild dat ruimte biedt voor te ademen, alle buisje en sondevoeding. Het slanke schild en het kleine kralen ontwerp zorgen ervoor dat de Cutie Preemie licht van gewicht is.


Ryan & Rose streeft ernaar om het leven van ouders gemakkelijker te maken met veilige, hoogwaardige multifunctionele Cutie-producten. Het leven op de neonatologie afdeling of op de NICU kan stressvol zijn en we willen er alles aan doen om het voor zowel ouders als baby gemakkelijker te maken.


Als de baby vóór 35 weken flesvoeding vertoont, raden we aan om vroeg over te gaan naar een stage 1. We raden ook aan om rond 40 weken over te stappen naar een gewoon fopspeentje of naar Cutie Pat Round stage 1.
Hopelijk zijn jullie met deze informatie iets mee en hebben wij jullie leven ietsje makkelijker gemaakt.
Bekijk dan zeker de Cutie Preemie op onze website!